Blumenbecker Handel i Serwis Sp. z o.o.

We deliver solutions.

C-part management from an expert
  •  

Aktualności

Blumenbecker Handel i Serwis Sp. z o.o.

Państwa partner w dostawie narzędzi, urządzeń , innego drobnego wyposażenia zakładu oraz dystrybutor osprzętu kablowego Raychem i innych produktów dla dystrybutorów energii elektrycznej. 

Firma Blumenbecker Handel i Serwis Sp. z o.o. posiada dwa oddziały: w Katowicach i w Opolu. 

Oddział w Katowicach zajmuje się dostarczaniem klientom wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, narzędzi pneumatycznych, narzędzi pomiarowych, ubrań roboczych i innego sprzętu BHP, materiałów ściernych, sprzętu spawalniczego, wyposażenia magazynów, elementów złącznych oraz innego wyposażenia niezbędnego w każdym zakładzie przemysłowym. Realizujemy również zamówienia jednostkowe i nietypowe. Między innymi na dostawy części zamiennych do maszyn i urządzeń, dorabianie nietypowych części lub elementów, wykonywanie elementów konstrukcji.

Naszymi głównymi klientami są średnie i duże zakłady przemysłowe oraz firmy usługowe. 

Działamy na terenie całej Polski. 

Oddział w Opolu specjalizuje się w dystrybucji osprzętu kablowego dla dystrybutorów energii, izolatorów oraz produktów hightech takich jak przewody grzejne samoregulujące wyprodukowane z „inteligentnego” materiału.

Jesteśmy od lat wiodącym dystrybutorem produktów marki Raychem firmy TE Connectivity  w Polsce. Do naszych klientów należą prawie wszystkie sieci hurtowni elektrycznych, dostawcy energii elektrycznej, zakłady przemysłowe oraz duże zakłady instalatorskie. 

Działamy na terenie całej Polski.

Zatrudniamy wyłącznie wysoce wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem rynkowym i technicznym z różnych dziedzin. 

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do sprzedaży. Oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne. W naszym Centrum Szkoleniowym w Opolu, oraz w terenie, prowadzimy szkolenia monterów z zakresu osprzętu kablowego Tyco. 

Dopasowujemy produkty do Państwa konkretnych potrzeb, służymy fachowym doradztwem i pomocą w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Korzyści dla Państwa wynikające ze współpracy z nami:  

  • Szybka dostawa – od 24 do 72 godzin
  • Ekonomiczne rozwiązania – otrzymujecie Państwo dokładnie to, czego potrzebujecie
  • Elastyczność – oferta zawsze dostosowana do Państwa wymagań.
Raychem
TE Connectivity
hauff technik

Blumenbecker Group