Blumenbecker Handel i Serwis Sp. z o.o.

We deliver solutions.

  •  

Blumenbecker podpisuje porozumienie z HC-Electric

Liderem na rynku polskim jeśli chodzi o dystrybucję produktów Raychem firmy TE Connectivity.

Podpisaniem umowy dystrybucyjnej pomiędzy Blumenbecker Handel i Serwis Sp.z o.o. a HC-Electric GmbH dnia 16.09.2013 w Katowicach zapoczątkowano współpracę opartą na dalszej dystrybucji produktów TE Energy w Polsce

TE Energy, spółka należąca do grupy TE Connectivity, jest wiodącym producentem produktów dla energetyki znanym z wysokiej jakości oraz niezawodności na całym świecie. Blumenbecker Handel i Serwis jest jednym z wiodących dystrybutorów produktów TE Energy w Polsce oraz liderem na rynku polskim jeśli chodzi o dystrybucję produktów Raychem firmy TE Connectivity. Do klientów spółki należą prawie wszystkie hurtownie w kraju specjalizujące się w sprzedaży wyrobów elektrycznych, przedsiębiorstwa dostarczające energię, zakłady przemysłowe oraz duże zakłady instalatorskie.

Aby móc jeszcze bardziej wspierać Blumenbecker Handel i Serwis oraz obu dystrybutorów w Polsce TE Connectivity przeniosło główną dystrybucję produktów na Polskę na firmę HC-Electric GmbH z Wiednia. W przyszłości to właśnie HC-Electric będzie logistycznie wspierało polskich partnerów. Czas dostawy zostanie skrócony a partnerzy handlowi będą mogli korzystać z jeszcze szerszej palety produktów.  

Od roku 2004 Blumenbecker sprzedaje produkty firmy TE Connectivity, od izolatorów aż po produkty nowoczesnej technologii jak przewody termokurczliwe wyprodukowane z „inteligentnego” materiału. Dodatkowo, w siedzibie firmy albo bezpośrednio na budowach, organizowane są regularne szkolenia dla klientów oraz ich pracowników. 

Podpis: Rudolf Häusler (Prezes spółki HC-Electric) i Jerzy Rzyski (Prezes spółki Blumenbecker Handel i Serwis) podczas podpisywania umowy. Także obecny: Olaf Lingnau, Prezes spółki Blumenbecker Industriebedarf GmbH.


Blumenbecker Group